Агроновини Новости аграрного сектора Украины

Про користь молока

Що таке молоко? У Ведах записано: коров'яче молоко - єдиний, який не має аналогів у всьому Всесвіті продукт, який дозволяє дуже швидко і максимально розвинути тонкі тканини головного мозку. Пити треба тепле молоко, холодне шкідливо. Люди, що п'ють тепле молоко, дуже швидко розвивають тонкі структури головного мозку, інтелект. Коли інтелект розвинений, людина може зрозуміти ведичну літературу. Завдяки цьому розуміння він починає робити певні вчинки, які знищують зло. Демони знають про це, тому і поширюють філософію про користь вбивства корів і про шкоду молока. Першою їжею, яку людина отримує з моменту свого народження, є материнське молоко. Завдяки материнського молока немовлята в перші місяці життя нормально ростуть і розвиваються, не споживаючи нічого іншого.

Цей факт служить прекрасним доказом того, що молоко є повноцінним та незамінним продуктом харчування. Що з'явилися було теорії про шкоду молока для дорослих людей спростовуються всією історією людства, протягом якої люди споживали його і вважали цілющим продуктом. У Стародавньому Єгипті, Греції, Римі молоко називали «джерелом здоров'я», «соком життя», «білою кров'ю». Сучасні лікарі-дієтологи також вважають молоко найважливішим продуктом харчування. Протипоказанням для вживання може бути тільки його непереносимість. Для всіх інших людей цей продукт обов'язково повинен бути присутнім у раціоні. Цінність молока полягає не тільки в тому, що в ньому містяться всі необхідні людині речовини, але й у тому, що всі компоненти молока ідеально збалансовані і знаходяться в легкозасвоюваній і доступній формі. Задовго та нашого часу лікарі призначали молоко для лікування різних хвороб: туберкульозу легень, бронхіту, плевриту, шлунково-кишкових захворювань, цинги, холери, нервових хвороб. Застосовувалося воно і при серцевій декомпенсації, цирозі печінки, ожирінні, подагрі, для очищення організму від шкідливих речовин. Правда, потрібно зазначити, що корисні властивості молока помітно знижуються при пастеризації (нагріванні до 60 ° С): у ньому починається розкладання альбумінів і вітамінів, втрачаються бактерицидні речовини. Кип'ятіння також змінює хімічний склад. Тому в лікувальних цілях варто вживати сире, бажано парне молоко.

Свіже коров'яче молоко являє собою розчин більше двохсот різних органічних і мінеральних речовин. Найважливішою складовою частиною є білки. Пів-літри молока - це майже одна третина добової потреби людини у тваринному білку. Білки молока складаються з казеїну, альбуміну і глобуліну. Останній володіє антибіотичними і імунними властивостями, служить джерелом антитіл, які захищають наш організм від інфекції. З казеїном в процесі перетравлення утворюються речовини, що роблять вплив на мозковий кровообіг, тому молоко незамінне для людей, що страждає серцево-судинними захворюваннями. Білок молока є повноцінним за вмістом амінокислот, в ньому багато такий найважливішою і незамінною амінокислоти, як лізин. Під впливом соляної кислоти і ферментів білки молока в шлунку згортаються дрібними пластівцями, що значно полегшує їх перетравлювання і засвоєння. В результаті їх засвоюваність становить 96 - 98%. М олочний жир є цінним джерелом енергії для людини. Завдяки низькій температурі плавлення (27 - 35 ° С) він легко засвоюється, потрапляючи в шлунок в рідкому стані. Біологічно молочний жир самий повноцінний, тому що містить всі відомі жирні кислоти (у тому числі особливо цінні арахідонову, лінолеву і ліноленову), а також фосфатиди і вітаміни А, Е, D і К, які розчинені в ньому. Вуглеводи в молоці представлені в основному лактозою, менш солодка, ніж сахароза. Цей вуглевод є стимулятором нервової системи, служить профілактичним і лікувальним засобом при серцево-судинних захворюваннях. Крім того, в процесі всмоктування в кишечнику лактоза утворює молочну кислоту, яка пригнічує гнильну мікрофлору та сприяє кращому травленню кальцію і фосфору.

Ці макроелементи знаходяться в добре збалансованому співвідношенні, завдяки чому добре засвоюються. Крім згаданих вже жиророзчинних вітамінів А, Е, D і К, в молоці містяться також В1, В2, В12, В6, РР, С. Біологічну цінність молока доповнюють різноманітні ферменти, гормони, антитіла, антибіотики та інші біологічно активні речовини, які беруть участь у роботі різних систем організму (кровотворної, кісткової, рухової, гормональної та ін.) Таким чином, харчова та біологічна цінність молока безперечні, і воно є незамінним продуктом харчування людини. Міркування про шкоду молока, по-перше, антинауковим, по-друге, антіісторічни. Адже всі ми на ньому виросли. Це їжа, яка дана самою природою, як писав ще Іван Павлов. Білок молока практично ідентичний тварині, в ньому ідеально збалансований склад амінокислот, мікроелементів і вітамінів, як жиро-, так і водорозчинних (A, D, групи В). Молоко, з одного боку, чудово засвоюється, з іншого - має м'який дією: воно одночасно і насичує, і не збуджує апетиту (на відміну, скажімо, від бульйону, який стимулює виділення травних соків). Крім того, це єдиний регулярний постачальник кальцію для організму. Тобто, зі склянкою молока ви отримуєте майже повний денний запас білка з усім набором корисних речовин. Інша справа, що це дійсно повинен бути тільки склянку, а не ті 2 - 2,5 л рідини, які ми за нормою повинні випивати на добу.

Молоко - не напій для вгамування спраги, у нього інша функція. У принципі, молочна дієта не така вже й страшна: вона не викликає почуття голоду, допомагає скинути вагу з найменшими витратами для здоров'я. Але комусь вона підходить, а комусь - ні, і справа тут не в самому молоці, а в здоровому глузді і почуття міри, якими наші люди часто нехтують. Отже, які ж сьогодні існують найпоширеніші «околомолочние міфи»? Міф перший: молоко дорослому на шкоду Навпаки, молоко незамінне для людей похилого віку. Особливо для жінок: адже через зниження гормонального фону кальцій поступово починає вимиватися з організму і кістки слабнуть. Звідси - загроза остеопорозу, важких переломів. Народна медицина рекомендує в таких випадках гризти крейда, тобто кальцій в чистому вигляді; тим часом у молоці він міститься в пов'язаної формі і, виходить, засвоюється набагато краще. Недарма в Японії лікарі радять жінкам щодня випивати склянку молока, щоб підтримати баланс кальцію в організмі. Є думка, ніби дорослий організм не в змозі переробити молочні цукру. Справа в тому, що лактоза розщеплюється на дві цукру: глюкозу і галактозу. Так от, з переварюванням останньої у людини старше сорока дійсно можуть виникнути проблеми. Але це природний процес, властивість організму. І вихід тут знайти досить просто - перейти зі свіжого молока на кип'ячене, в якому лактоза вже частково розщеплена, або на будь-які кисломолочні продукти. Міф другий: молоко закупорює артерії Розмови про те, що молочний жир закупорює судини, взагалі повна нісенітниця. Хоча в ньому справді багато тваринних жирів, і чисто теоретично можна припустити, що для його великих любителів це загрожує збільшенням холестерину в крові. Сам холестерин, як відомо, необхідний організму: він входить до складу клітинних мембран, тканин мозку, є попередником багатьох гормонів. Але ж 80% так званого «поганого» холестерину синтезується в печінці з-за того, що вона погано працює (любимо ми її труїти алкоголем, недоброякісної їжею, а тут ще й екологія, інфекційні або спадкові захворювання самого органу). І тільки на 20% провину за те, що холестерин починає накопичуватися на стінках судин, несуть полінасиченими жирні кислоти, які містяться в багатьох продуктах, у тому числі й у молочних.

Так що замість того, щоб геть від них відмовлятися, краще просто купити знежирене молоко або змінити сам спосіб життя. Міф третій: молоко - отрута вже тому, що викликає алергію Так, зустрічається індивідуальна непереносимість молока, але ж у багатьох є алергія на мед, шоколад, ягоди та ін Що, їх теж віднесемо до отрути? Травна система людини складається генетично, у кожного свої гормональні, біохімічні процеси, у багатьох з народження відсутній один з необхідних ферментів. І не треба бути лікарем або вченим, щоб зрозуміти: це тобі на користь, а це - ні. Хворим на фенілкетонурію шкідливий фенілаланін, діабетикам - цукор. У великих кількостях шкідливо все. Ще Парацельс сказав: «Всі речовини отруйні, але тільки доза робить їх отрутою». Випийте відро киселю, з'їжте три кіло сметани - і переконаєтеся в його правоті. Міф четвертий: молоко зараз - взагалі не молоко Звичайно, сучасне молоко так не створаживаться, як за часів наших прадідів. Але не станемо ж ми зараз тримати корову на кожному балконі! Можна сперечатися про смакових якостях тієї чи іншої марки, але не можна забувати, що молоко - не газований напій, в якому важливі солодощі або аромат, так звані органолептичні властивості.

Що ж стосується харчових переваг, то знежирене, 1,5%-не, молоко не поступається ні 3%-ному, ні «тетрапаковскому» ні за складом амінокислот, ні по набору вітамінів. Там просто менше жиру. Якщо поміняти на пакетах етикетки, то різницю помітить далеко не кожен. Цивілізація на цінність молока не вплинула, навіть якщо мова йде про порошковому молоці. Це як з смородиною: біологічні та харчові властивості свіжої та замороженої ягоди практично однакові.

Контакти
  • Название предприятия:
    Агроновини
  • Город:
    Луцк
  • Адрес:
    ул. Шопена 22
  • Телефон: