Агроновини Новости аграрного сектора Украины

Пшениця

Пшениця - рід трав'янистих, в основному однорічних, рослин сімейства Злаки, або Тонконогі, ведуча зернова культура в багатьох країнах. Борошно із зерен пшениці йде на випікання хліба, виготовлення макаронних і кондитерських виробів. Пшениця також використовується як кормова культура, входить в деякі рецепти приготування пива та горілки. Культурна пшениця походить з південно-західної Азії, регіону, відомого як родючий півмісяць. Судячи з порівнянні генетики культурної і дикої пшениці, найбільш вірогідна область походження культурної пшениці розташована поблизу сучасного міста Діярбакир в південно-східній Туреччині.

Пшениця була одним з перших одомашнених злаків, її культивували ще на самому початку неолітичної революції. Селекція перших сортів здійснювалася за міцністю колоса, який повинен витримувати жнива, по стійкості до вилягання і за розміром зерна . Це невдовзі призвело до втрати культурної пшеницею здатності розмножуватися без допомоги людини, так як її здатність до поширення зерен в диких умовах була сильно обмежена. Час появи культурної пшениці точно не встановлено, але це відбулося не пізніше 10-го - першої половини 8-го тисячоліття до н. е.. спочатку, щонайменше, в трьох місцевостях у північному Леванте: поблизу населених пунктів Єрихон, Ірак-ед-Дубб і Тель-Асвад, а дещо пізніше і в південно-східній Туреччині . Кілька округлити, можна вважати, що пшеницю обробляють не менше 10 тис. років.

Поширення культурної пшениці з регіону її походження відзначається вже в 9 тисячолітті до н. е.., коли вона з'явилася в районі Егейського моря. Індії пшениця досягла не пізніше 6000 р. до н. е.., а Ефіопії, Піренейського півострова та Британських островів - не пізніше 5000 р. до н. е.. Ще через тисячу років пшениця з'явилася в Китаї. Припускають, що одомашнення пшениці могло відбуватися у різних регіонах, але дика пшениця росте далеко не скрізь, і археологічні докази її раннього одомашнення де-небудь окрім Близького Сходу відсутні. У 7-му тис. до н. е.. культури пшениці стали відомі племенам культури Неа-Нікомедія в Північній Греції і Македонії, а також поширилися в Північну Месопотамію - хассунская культура, культура Джармо. До 6-му тис. до н. е.. культура пшениці поширилася в південні області (буго-дністровська культура, культура Караново у Болгарії, культура Кереш в Угорщині, в басейні річки Переш ). У 6-м тис. до н. е.. племена тассійской культури принесли культуру пшениці в Північно-східної Африки (Середній Єгипет). Земля обітована рясніла цим злаком - і в Священному Писанні вона майже постійно називається землею пшениці: злачне місце (буквально хлібне місце) або Рай.

Відома євангельська притча про працівника, засіяти поле пшеницею: поки він спав, його ворог посіяв між рядами пшениці включає бур'яни - кукіль. Працівник дав зерну дозріти і тільки потім відділив гарне зерно від поганої трави. Ісус так розтлумачив значення притчі своїм учням: ворог - це Сатана, гарне і погане насіння - праведник і грішник, а жнива - синонім Страшного Суду, коли женці, Божі ангели, з'являться відокремити обраних від засуджених. У християнському мистецтві пшениця символізує хліб причастя відповідно до слів Спасителя, він хліб переломив на Таємній вечері: "Це - моє тіло». У слов'ян зерна пшениці були символом багатства і життя, охороняли людини від псування. До початку нашої ери рослина відомо практично по всій території Азії і Африки; в епоху римських завоювань злак починають культивувати в різних куточках Європи. У XVI-XVII століттях європейські колоністи завезли пшеницю до Південної, а потім і до Північної Америки, на межі XVIII-XIX століть - до Канади і до Австралії.

Так пшениця отримала повсюдне поширення.

Контакти
  • Название предприятия:
    Агроновини
  • Город:
    Луцк
  • Адрес:
    ул. Шопена 22
  • Телефон: