Агроновини Новости аграрного сектора Украины

Сорти високобілкових пшениць

Одним з основних напрямків селекції зернових колосових культур у Всеукраїнському  науковому інституті  селекції  є створення  пластичних, високопродуктивних, високоякісних, стабільних по врожайності сортів з високим вмістом білка. Вирощування високобілкових сортів зернових колосових  культур здатне суттєво підвищити рентабельність сільськогосподарського виробніцтва, оскількі на пшениці з високим вмістом білку ціна вища на 30-100 % чим на звичайне зерно. Таке зерно користується великим попитом у країнах західної Європи та залюбки закоповується зернотрейдерами для експорту. 

Важливе місце серед зернових культур займає озима пшениця. Всеукраїнський науковий інститут селекції разом з Інститутом землеробства НААН створив сорт м’якої озимої пшениці Артеміди. Цей сорт був виведений методом індивідуального добору з внутрішньовидового гібриду Альбідум 114/Norman. Сорт інтенсивного типу, призначений для вирощування в умовах Полісся, Лісостепу та Степу. Напрямок використання – хлібопечення.

Різновид еритроспермум. Колос ближчий до конусоподібного, довжиною 7-9 см. Форма куща прямостояча. Колоскова лусочка овально-видовжена, довжиною 8-10 мм, шириною 3-5 мм. Нервація наявна. Плече вузьке до 1,0 мм сильно піднесене. Кіль чітко виражений. Остюки 5-6 см, розходяться в бік, зазубрені.

Сорт Артеміда характеризується високою врожайністю. Середня врожайність в Державному сортовипробуванні в зоні Лісостепу становила 67,9 ц/га, в зоні Полісся – 57,3 ц/га. Прибавка до національного стандарту в зоні Лісостепу - 3,0 ц/га, в зоні Полісся – 2,7 ц/га. На окремих сортодослідах сорт Артеміда показав урожайність 84 ц/га, що на 7 ц вище за національний стандарт.

В 2013 році в виробничих умовах сорт показав високу врожайність. Так у СТОВ ім. Шевченка  (Черкаська обл., Черкаський р-н) урожайність сорту Артеміда становила 75,7 ц/га, у ТОВ „Надія” (Черкаська обл., Тальнівський р-н) отримали урожайність 71.3 ц/га, у СФГ Добробут (Вінницька обл.) отримали урожайність 77 ц/га.

Рослини сорту Артеміда заввишки 94-96 см. Стебло товсте, міцне і стійке до вилягання. Зимостійкість сорту в умовах проморожування середня-вищесередня, у польових умовах за роки випробування зимостійкість сорту становила 8,8 бала. Стійкість сорту до вилягання 8,6-8,9 бала. Стійкість до осипання 8,3-8,7 бала. Стійкість до посухи 8,0 бала. За роки випробування сорт слабо уражався основними хворобами та шкідниками. Середньостиглий, достигає за 293-300 діб.

Об’ємна вага зерна 763 г/л. Борошномельні та хлібопекарські показники сорту добрі. Зерно містить 13,8-14,4 % білка, клейковини 28,9-30,3%, сила борошна 292-300 о. а., об’єм хліба зі 100 г борошна – 1080 мл. Сильна пшениця.

Сорт Артеміда забезпечує стійкі і високі урожаї зерна в різних екологічних умовах та по різним попередникам. Сорт добре реагує на органічні і мінеральні добрива. Для максимального використання потенційних можливостей сорту - продуктивності і якості зерна, посіви сорту Артеміда рекомендовано розміщувати по удобреним попередникам, по занятому пару, по гороху та по кукурудзі на силос.

Крім того Всеукраїнським науковим інститутом селекції створено вперше сорт озимої пшениці спельти Зоря України

Рослини спельти сорту Зоря України мають прямостоячий кущ, заввишки 110-120см. Колос циліндричний, довжиною 12-15см, не остистий, дуже нещільний, з сильним восковим нальотом, наявні дуже короткі зубці. Колоскова луска пряма, дуже коротка, слабко опушена на внутрішній поверхні. Зернівка біла. Антоціанове забарвлення колеоптилю відсутнє або дуже слабке.

Зимостійкість сорту в умовах проморожування середня-вищесередня, у польових умовах за роки випробування зимостійкість сорту становила 8,8-9 бала. Стійкість сорту до вилягання 8,2-8,4 бала. Стійкість до осипання 8,7-9 бала. Стійкість до посухи 8,7 бала. За роки випробування сорт слабо уражався основними хворобами та шкідниками. Середньостиглий, достигає за 280-290 діб.

Зерно містить 23-24 % білка, клейковини 40-42%.

Насіння спельти Зоря України рекомендоване для вирощування в зоні Лісостепу та Північного Степу. Урожайність в 2013 році становила: СТОВ ім. Шевченка  (Черкаська обл., Черкаський р-н) -65 ц/га, у ТОВ „Надія” (Черкаська обл., Тальнівський р-н) - 48 ц/га, ПРАТ «Мшанецьке» (Тернопільська обл.) - 61 ц/га .

Кращим строком посіву пшениці і спельти є друга декада вересня. Норма висіву 5,5 млн. зерен на 1 га.

Спельта (Triticum spelta L.) є гексаплоїдним видом пшениці (2n = 42). Ця зернова культура була розповсюджена у давні часи, відома з епохи раннього неоліту, згодом її перестали вирощувати і вона залишилась лише у невеликих осередках гірських районів Європи і Азії. Зараз попит на спельту зростає, насамперед як культури, зерно якої використовується для приготування «здорової їжі» («health food»).

Спельта привернула увагу селекціонерів своїми цінними властивостями, які відсутні у м’якої пшениці. До них відносять: високий рівень стійкості до деяких грибних патогенів, таких як жовта іржа (Pucciniastriiformis), бура іржа (Pucciniarecondita) та види Fusarium. Спельта невимоглива до умов вирощування: здатна витримувати гірські ґрунти, збіднені на елементи живлення, володіє відносно високою зимостійкістю в ареалі, стійкістю проти надмірного зволоження у період кущіння. Також для спельти характерний високий вміст білка в зерні, але вона слабка, тому борошно зазвичай використовується як домішка при випіканні хліба. Спельта ціниться своїми харчовими перевагами зерна, борошно зі спельти має унікальні смакові якості та високий вміст вітамінів. Завдяки високій водоутримуючій здатності борошна зі спельти, хліб, випечений з нього, довго не черствіє. Хлібопекарські властивості спельти були оцінені уже на початку 1900-х років. Негативними властивостями спельти є важкий вимолот зерна (плівчастість), ламкість колосового стрижня, відносно довгий вегетаційний період. Однак важкість вимолоту можна віднести і до позитивних ознак, бо міцні луски забезпечують захист зернівок і молодих паростків від шкідливих чинників навколишнього середовища.

В останні десятиріччя було встановлено, що у клейковині спельти, порівняно з генетично близькою м‘якою пшеницею, значно менше вміст компонентів, які викликають целіакову хворобу. Тобто спельта є цінною зерновою культурою для дієтичного харчування. У зв‘язку з цим зростає зацікавленість спельтою як виробників, так і споживачів, зокрема дієтологів.

Нові сорта озимої пшениці Артеміда і спельти Зоря України забезпечать високий урожай високоякісного зерна і максимальний прибуток.

Федір Микитович Парій, доктор біологічних наук, директор ВНІС, завідувач кафедри генетики, селекції рослин та біотехнології Уманського національного університету садівництва.

Контакти
  • Название предприятия:
    Агроновини
  • Город:
    Луцк
  • Адрес:
    ул. Шопена 22
  • Телефон: